Sıralama seçin
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Sağlık sektöründe kullanılan eldivenler oldukça geniş skalaya sahiptir. Bu ürünler sağlık alanının her bölümünde bulundurulması gereken ürünlerdir. Bu yazımızda muayene eldivenlerinin öncelikli hijyen amacıyla sağlık kuruluşlarında bulundurulması gerektiğine, buna ilaveten bireylerin sağlığını iyileştirme ve koruma amacıyla önemli bir role sahip olduğuna değindik. Evde, iş yerlerinde, günlük hayatımızın gerekli alanlarında eldiven kullanılmaktadır. Yazımızı okuduktan sonra en uygun fiyatlı ve kaliteli eldivenlere sahip olmak için sitemizde ilgili kategoriden alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Muayene eldivenleri 3 ana gruba ayrılmaktadır: Lateks, vinil ve nitril muayene eldivenleridir. Bu muayene eldivenleri türlerinden her biri önemli alanlarda kullanılmakta, insanlar tarafından sık sık tercih edilmektedir. Lateks muayene eldiveni en çok tercih edilenler arasındadır. Pudralı ve pudrasız olarak 2’ye ayrılmaktadır. Ana maddesi kauçuk olmasından dolayı alerjisi olan bireyler tercih etmemelidir. S M L şeklinde bedenlere ayrılmaktadır.

Vinil eldiveni ise kauçuk ve pudraya alerjisi olan bireylerin tercih etmesi gereken bir üründür. Anti alerjik özelliği sayesinde gıda ve kozmetik alanında kullanımı yaygındır. Nitril muayene eldiveni en dayanıklı ve kullanışlı üründür. Bulaşıcı hastalıkları geçirme düzeyi en azdır. Bu eldiven türü bireyler tarafından çok fazla tercih edilen ürünler arasındadır. Eğer sizlerde muayene eldivenine ihtiyaç duyuyor ve satın almak istiyorsanız mağazamızı Pumamed Medikali ziyaret edebilir veya internet sitemiz Limonzi.com üzerinden sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.