Hakkımızda
Limonzi.com - Sağlığınıza Dair Her Şey

1988 yılında Gökhan Evliyaoğlu tarafından kurulan firmamız 33 yıllık tecrübesini hizmetlerine yansıtarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Müşteri memnuniyeti önceliğini esas alarak geniş bir ürün yelpazesiyle çalışmalarını sürdüren firmamız Türkiye'nin önde gelen firmalarıyla çalışarak kaliteli ve hesaplı ürünlerin adresi olarak devam etmektedir. 

Ürünlerimizin tamamı üretici ve ithalatçı firmaların garantisi ve güvencesi altında olan %100 Orijinal ürünlerdir. Ürün güvenliğine çok büyük önem veriyoruz. Bu nedenle resmi ithalatçı, üretici, distribütör ya da ecza depoları dışında güvenemeyeceğimiz kaynaklardan ürün temin etmiyoruz.

Fiyatlarımız hesaplı. Çünkü yüksek miktarlarda ürün alıyoruz, bu sayede kazandığımız ıskontoları, sizlere indirim olarak sunuyoruz. Müşterilerimiz tarafından öncelikle güven, hizmet kalitesi ve hızlı teslimat avantajı ile tanınmak istiyoruz. Limonzi uygun fiyatlı bir online alışveriş sitesidir.

Kampanyalarımız ile her zaman karlı alışveriş yapın

Limonzi, üretici ithalatçı dermokozmetik ve kozmetik firmalarının tüm kampanya ve promosyonlarını size eksiksiz sunar. Limonzi alışverişlerinizde kampanyalardan ve indirimli fiyatlardan yararlanarak her zaman karlı çıkarsınız.

Size Bir Telefon Kadar Yakınız

Satışını yaptığımız tüm ürünlerin arkasındayız. Gerek ürünler konusunda destek almak gerekse yaşadığınız aksaklıkların çözümü için bir telefon kadar yakınız. Mutluluğunuz önceliğimiz bu nedenle tüm talep ve sorularınız Konusunda Uzman Destek ekibimize iletebilirsiniz.

Size yardımcı olacaklarından eminiz ve bu konuda %100 Güvence veriyoruz.

Cilt bakım ürünlerimiz uygun fiyatlarla, online kozmetik alışverişinin adresi limonzi.com’da… Farklı ödeme seçenekleri, hızlı kargo ve geniş ürün yelpazesiyle limonzi.com‘da keyifli bir alışverişe siz de ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.