Sırala
Toplam 80 ürün görüntüleniyor.

Variteks 62 yıldan beri ülkemizde olan ve zamanla tüm ülkeye yayılan önemli bir markadır. Variteks, birçok medikal ürünü bünyesinden barındırmaktadır ve gelişen teknolojiyle birlikte kendini yenilemeye çalışan bir markadır. Variteks genel olarak günümüz modern dünyasında sürekli çalışan ve üreten markadır.Variteks Ankara ve İstanbul başta olmak üzere tüm medikal mağazalarında da oldukça kolay bulunabilen bir markadır. Variteks adres olarak İstanbul ana binası durumdadır. Ama ülkenin her yerinde hatta yurtdışında da birçok ülkeye yayılmaktadır.Variteks iletişim bilgilerine, internet sitelerinden ulaşmak mümkündür.

Markanın özellikle belli başlı ürünleri herkes tarafından bilinir. Bunlardan biri variteks varis çoraplarıdır. Variteks, varis çoraplarında modern dünya ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarını sürdürmüş ve amaca yönelik birçok çeşit çoraplar üretip pazarlamaktadır. Hamilelere yönelik varis çorapları, diz üstü çorapları, külotlu çoraplar, açık burunlu ya da kapalı burunlu varis çorapları bu sınıflandırmaya dahildir. Göründüğü üzereVariteks varis çoraplarının çok çeşitli ve işlevli olması, Variteks markasının rakiplerinden ayrılma sebeplerinden biridir.

Variteks varis çorapları erkeklere göre de bulunmaktadır. Kadın ve erkekler için özel yapılan varis çorapları mevcuttur. Variteks korseleriyle sektöre damgasını vurmaktadır. Yine belirli amaçlara yönelik insanların kullandığı korseler, marka tarafından özel bir konumlandırma görmektedir. Gebelik korseleri, göğüs korseleri, Liposuction korseler bunlardan bazılarıdır. En çok tercih edilen ürünler arasında variteks el bilek atelleri de bulunmaktadır. Bu ürünler genellikle kırık ya da burkulma ya da bir ağrı sonunda kullanılmaktadır. Sporcuların da desteklemek amaçlı kullandıkları variteks dizlikler de markanın en değerli ürünleri arasındadır. Variteks dizliklerin de her amaca uygun faydaları bulunmaktadır. Bazıları aktivite sırasında koruma amaçlı kullanılırken; bazıları ise ağır sakatlıklar sonrasında kullanılır.

Variteks Ankara ve İstanbul başta olmak üzere tüm medikal mağazalarında da oldukça kolay bulunabilen bir markadır. Hep dediğimiz gibi markanın her koşula uygun, son teknoloji ürünleri bulunmaktadır. Özellikle günümüzde hem sağlık hem de estetik açıdan yapılan burun ameliyatları sonrasında burunun hiçbir temasa dahil olmaması gerekmektedir. Böyle bir koşulda tabi ki variteks markası da bu özelliklere uygun variteks burun koruyucu maskeyi piyasaya kazandırmaktadır. Ürünün özellikleri öncelikle ameliyat sonrasındaki teması engellemektir. Ama burun koruyucu maskeyi sporcular, yaptıkları branşla alakalı kendilerini korumak istediklerinde rahatlıkla kullanabilirler.

Ameliyat ya da sakatlıklar sonrasında kullanılan ürünler arasında variteks parmak koruyucu, ayak önü koruyucu, silikon bünyon koruyucu gibi ürünler de bulunmaktadır. Boyuna yönelik operasyon sonrası kullanılan variteks boyunlukları da sektörde mevcut durumdadır.

Variteks medikal ürünlerini bünyesinde barındırdığı her türlü hastalık, sakatlık ya da incinmeye karşı hazır durumdadır. Variteks açı ayarlı dirseklik, parmak atelleri, el bilek atelleri, variteksabdominal korseleri, erkek- kadın korseleri, elastik dizliklleri ve daha birçok ürünü bulunmaktadır. Variteks fiyatlarını, internet sitelerinde; medikal ve mağazalarından kolaylıkla bulabilirsiniz. Markanın iletişim bilgilerine internet sitesinden ulaşıp bulabilirsiniz. Özellikle variteksinstagram adreslerini takip ederek, ürünler hakkında bilgilere; fiyat listelerine, özellik ve detaylarına ulaşabilirsiniz. Variteks fiyat bilgileri de aynı şekilde internet sitelerinde mevcuttur. Variteks kataloglarını inceleyerek ürünler hakkında bilgi edinerek ihtiyacınız olan ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.